Zajímavosti

Po stopách krále Bedřicha

Neděle 20.5.2018

Naše výprava dorazila přesně v poledne v pořádku a bez problémů na místo. Počasí je krásné. Čeká je oběd a ubytování. Večer čekejte další zprávy.

První královská zpráva: dnes jsme se seznámili s hrou "Po stopách krále Bedřicha". Hledali jsme zlaťáky, předávali si mince jako štafetu. Také jsme vymysleli název své družiny a vyrobili si pro družinu vlajku.Počasí máme sluníčkové a jídlo výtečné. Pusu do Prahy.

Pondělí 21.5.2018

Druhý den v Bedřichově byl opět slunečný a dnes ve znamení bojů a soubojů - král vysílal své vojsko do boje, nechyběly kohoutí zápasy a k večeru bitva o vlajku. Všichni rytíři si to dnes užili a princezny také. Zlaťáky v truhle přibývají. Pusu do Prahy.

Úterý 22.5.2018

Úterní den byl ve znamení velké rytířské výpravy za hledáním zdroje vody. Vydali jsme se lesní cestou k Černé Nise. Cestou jsme si zahráli několik her, při kterých se otestovaly naše znalosti o lese. Večer na nás čekala rajská omáčka a postýlka.

Středa 23.5.2018

Pozdrav z Bedřichova. Podařilo se nám zachránit princeznu. Vyrobili jsme si prak a udělali souboj ve střelbě. Rovněž proběhla výroba ozdoby na brnění a princezny si vyrobily korunku se závojem. Večer byl oheň a vuřtíky. Pusu pro maminku a tatínka posílají děti.

Čtvrtek 24.5.2018

Dnes jsme byli na celodenním výletě na rozhledně Královka a setkali jsme se tam s králem Bedřichem, který nás pasoval na rytíře. Soutěžili jsme v házení podkovou a vyráběli brnění. Večer už jen pohádka na dobrou noc.

Pátek 25.5.2018

Dnes balíme. Proběhne také velké vyhodnocení všech našich her. Předpokládaný návrat je 16,30-17,00 hodin. Těšíme se na vás.

Dagmar Šimáčková - 18.05.2018

Zpět