Zajímavosti

Zvířátka a loupežníci - škola v přírodě Dvůr Chotětice

Pondělí 12.6.2017

Naši loupežníci dorazili bezpečně na místo a velmi se jim tam líbí. Po ubytování je čeká oběd a zahájení táborové hry. Večer další zprávy.

Večerní zpráva: Cesta z Prahy proběhla velmi dobře, na farmu Chotětice jsme dojeli už v půl jedenácté. Proběhlo vybalování věcí, prohlídka objektu a seznámení s pravidly školy v přírodě. K obědu gulášek s knedlíkem, odpočinek po obědě a první vycházka do okolí. V lesíku na nás čekala zpráva od loupežníka Bambitky, honba na jelena a střelba na cíl, výroba dřevěné bambitky. K večeři bylo rizoto, pak omalovánka a hurá ještě na hřiště zařádit si s Bambitkou. Večerní rituál a šup do postýlky. 

Úterý 13.6.2017

Posíláme další pozdrav z přírody. Dnes nás navštívil loupežník Černovous. Čekal nás úkol stavění chýší pro loupežníky, vaření houbové polévky, sběr hub na pasece. Pak nás čekala hra "Loupežnický vous". A večer nás čekaly sportovní hry a mytí a šup do postýlky na pohádku. Jídlo výborné - v poledne řízek s kaší a večer buchtičky se šodó. Pa a pusu všem.

Fotografie z pobytu na škole v přírodě jsou již na http://www.mssulanskeho.rajce.idnes.cz

Postupně budu přidávat, jak budou docházet.

Středa 14.6.2017

Další loupežnický pozdrav, tentokrát s loupežníkem Nebojsou. Ten pro nás připravil zajímavou trasu bosíma nohama. Vyráběli jsme loupežníka. Po obědě nás čekalo cachtání v rybníce, sportování a příprava na oheň. Večer opékání buřtíků a právě teď nás Nebojsa testuje na stezce po svíčkách. Papa - jdeme se nebát smiley

Čtvrtek 15. 6. 2017

Dnes nás navštívil loupežník Rozumvous a vyzkoušel v lese naše znalosti a dovednosti. Sluníčko svítilo a bylo krásně. Deti posílají pusu.

Poslední zpráva: plánovaný odjezd z místa v 15,00 hodin. Předpokládaný příjezd ke školce v 16,50 hodin.

 

Dagmar Šimáčková - 02.06.2017

Zpět