Zajímavosti

Záchranář horské služby

Sobota 24.2.2018

Posíláme první pozdrav z hor. Dojeli jsme v pořádku. Je tu krásně bílo. Děti se ubytovaly, po večeři proběhlo seznámení s hrou "Záchranáři". Pusu pro maminky a tatínky. Ahoj zase zítra.

Neděle 25.2.2018

Další mrazivý pozdrav ze záchranářské výpravy. Sluníčko nám svítí a mráz nás mrazí. Lyžujeme skvěle. Dnes byl úkol pro rozvoj rychlosti, hledali jsme lyže, vozili se na bobech a hledali stopy.teď už spíme a všechny zdravíme.

Pondělí 26.2.2018

Další záchranářský pozdrav z hor. Dnes lyžování za sluníčka, k obědu kuřátko. Nezmrzli jsme a odpoledne si užili ještě hry na sněhu. Občas také mlsáme to, co jste nám zabalili. Máme se hezky a zdravíme.

Středa 28.2.2018

Záchranářská výprava se má skvěle. Mrzne až praští, ale my statečně lyžujeme. Vaří tady skvěle, dnes sladké knedlíky. Odpoledne jsme na sněhu trénovali sílu. Vozili paní učitelky na bobech a večer jsme se zúčastnili silových zkoušek. Druhá večeře, pohádka a dobrou noc.

Čtvrtek 1.3.2018

Ahoj z hor, poslední zpráva záchranářské výpravy. Dnes jsme plnili úkoly k rozvoji zručnosti. Dopoledne lyžařské závody a odpoledne karneval, večer vyhodnocení, rozdávání medailí a také balení. Zítra se na vás těšíme.

Dagmar Šimáčková - 23.02.2018

Zpět