Zajímavosti

Příšery a příšeří aneb strašidelná škola

Pondělí 23.5.2016

První zpráva - je 12,00 hodin a naše výprava dorazila v pořádku na místo. Teď je čeká dobrý oběd a pak ubytování.

Kufry jsou vybaleny. Cesta proběhla skvěle, přivítalo nás sluníčko. Jídlo bylo mňam, mňam - spagety, knedlíky se zelím. Výuka strašidelné školy začala. První strašidlo - Čmuchal - nás proškolil ve velkém čmuchání - už víme, jak voní koření, jídlo i zelenina. Posíláme pozdrav z naší výpravy do hor pro všechny maminky, babičky i tetičky cheeky

 

Úterý 24.5.2016

Další pozdrav z hor plný sluníčka, bouřky tu nejsou a kapek spadlo asi 20. Dnes nás doprovázel Bidloun, museli jsme sbírat myšky, uklízet po jeho řádění v lese a luštit bludiště.teď už hurá do postýlky a jak jsme slíbili, zdravíme a pusu posíláme všem tatínkům, dědečkům a strýčkům smiley

Od zítřka bude na Rajčeti (www.mssulanskeho.rajce.idnes.cz) otevřena nová galerie pod názvem Příšery a příšeří aneb strašidelná škola, kde najdete průběžně nejnovější fotografie z pobytu.

 

Středa 25.5.2016

Ahoj - strašící pozdrav z boudy. Dnes přišel Slinták a udělal nám hostinu ze žížal a pak přišla klacíková delikatesa. Po obědě (zapečené těstoviny) nás čekal výlet do Pece a zpět - hurá - mašinkou. Bylo to super, sluníčko nám svítilo na cestu. Před večeří proběhl ještě Kouzelný kufr. Večeře - to nebudete věřit - byl Krakonošův bramborák. Po večeři jsme výtvarně pojali naše oblíbená jídla. Dnes večer velká hygiena a šup do postele. Pusu všem maminkám a tatínkům. Přidáno pár fotek.

 

Čtvrtek 26.5.2016

Čtvrteční strašidelný pozdrav z hor. Dnes tu s námi byl Chvástal, ten se chlubil, co všechno umí. Ale naše šikovné děti ho předběhly a vystoupily na Černou horu. Po cestě zpět ještě navštívily černohorské rašeliniště. Celkem máme v nohách 15,5 km! Večeře - brambory a kuřecí maso na kari a sladká tečka kobližka. Po večeři zakreslování cesty do mapy. Taky umíme už čtyři zaklínadla a veselou píseň. Sluníčko se na nás dneska smálo i když ráno naši chatu schovaly mraky. A ještě jedna malá organizační informace - v sobotu předpokládaný příjezd ve 12,30 - 12,45. Pusu všem, kdo na ni čekajícheeky

A koukněte na nové fotky !

 

Pátek 27.5.2016

Poslední zpráva z hor. Dnes byla s námi strašidelná Fňukna. Museli jsme chodit bosky po lese, koupat se ve slotu a další fňukňácké úkoly. Večer hurá na táborák a pak do sprchy. A v noci zase do lesa. Ahoj zítra po poledni a pusu všem. Vaše Příšerky první kategorie!

Přidány další fotky. Po příjezdu bude fotogalerie kompletně doplněna.

Dagmar Šimáčková - 11.05.2016

Zpět