Vodácká pouť 25.09.2019

Vodácká pouť - zábavné odpoledne pro děti a rodiče začíná v 15,00 hodin na zahradě mateřské školy. Pro děti jsou připraveny soutěže a hry, skákací hrad, bohatá tombola, občerstvení, opékání buřtů a další. Stylové oblečení vítáno. Přijďte, prosím, včas pro svoje děti. Akce je veřejná a není možné, aby učitelka vyšla ven s celou skupinou dětí.

Sportovní dopoledne 20.09.2019

Sportovní dopoledne pro předškoláky připravilo na svém hřišti FC Háje. Děti potřebují pouze sportovní pohodlné oblečení a obuv. Odchod z mateřské školy v 8,30

Informační schůzka pro rodiče 02.09.2019

Informační schůzka pro všechny rodiče k zahájení školního roku se koná v pondělí 2.9. od 16,30 hodin na hale mateřské školy. Zde dostanete veškeré informace k provozu, ke stravování, k platbám, k připravovaným akcím.... Prosíme o účast BEZ DĚTÍ. Následovat budou krátké informační schůzky přímo v jednotlivých třídách.

Výzva - pracovní pozice 25.06.2019

Přijmeme speciálního pedagoga na poloviční úvazek s nástupem od září 2019. Přépadné další informace zájemci poskytne paní ředitelka Mgr. R. Klíčová.

Dotazníky pro rodiče 21.06.2019

Vážení rodiče. Prosíme vás o vyplnění krátkého dotazníku, který najdete ke ztažení v sekci "Dokumenty". Je pro nás důležitou zpětnou vazbou. Vyplněný dotazník vhoďte anonymně do označené krabice v dětských šatnách školy a to nejpozději do pátku 21.6. Děkujeme.

Komunitně osvětové setkání s rodiči - Letem světem 19.06.2019

Také letos se budeme muset rozloučit s dětmi, které odcházejí do školy. Slavnostní rozloučení proběhne na zahradě mateřské školy. O program se postarají děti a paní učitelky. Začátek v 15,00 hodin. Všichni jste srdečně zváni.

Sférické kino 17.06.2019

Do školky přijede opět sférické kino, které promítá tématické filmy pro děti na vnitřní stranu kopule, což vytváří zajímavé pohledy např. na mořské hlubiny, les..... Děti promítání navštíví po skupinách během dopoledne.

Olympiáda 13.06.2019

Pozor, znova odchod od mateřské školy v 8,00

Olympiáda 12.06.2019

V rámci olympijského týdne odcházejí všechny děti i veškerý pedagogický personál ve středu12.6. a ve čtvrtek 13.6. sportovat na hřiště FC Háje. ODCHOD OD MATEŘSKÉ ŠKOLY JE V 8,00 hodin. Poté bude mateřská škola až do oběda uzamčena. Přijďte proto včas!

Olympiáda 11.06.2019

Od 11.6. se bude konat školní olympiáda. Slavnostní zahájení proběhne v úterý dopoledne na školní zahradě. Ve středu a ve čtvrtek budou všechny děti odcházet na hřiště FC Háje, kde budou probíhat soutěže v atletických disciplínách jako je sprint, skok do dálky, hod oštěpem, hod medicimbalem, překážkový běh, maraton a další. K tomu spousta doplňkových sportovních aktivit. Na hřišti budeme celé dopoledne. Děti potřebují sportovní oblečení s možností odkládání vrstev dle počasí a sportovní obuv. Na hřiště odcházejí všechny děti i veškerý pedagogický doprovod.Stravování a pitný režim zajišťuje kompletně škola.Návrat do MŠ na oběd. Slavnostní vyhodnocení proběhne v pátek dopoledne na školní zahradě.