Informační schůzka pro rodiče 02.09.2019

Informační schůzka pro všechny rodiče k zahájení školního roku se koná v pondělí 2.9. od 16,30 hodin na hale mateřské školy. Zde dostanete veškeré informace k provozu, ke stravování, k platbám, k připravovaným akcím.... Prosíme o účast BEZ DĚTÍ. Následovat budou krátké informační schůzky přímo v jednotlivých třídách.

Výzva - pracovní pozice 25.06.2019

Přijmeme speciálního pedagoga na poloviční úvazek s nástupem od září 2019. Přépadné další informace zájemci poskytne paní ředitelka Mgr. R. Klíčová.

Dotazníky pro rodiče 21.06.2019

Vážení rodiče. Prosíme vás o vyplnění krátkého dotazníku, který najdete ke ztažení v sekci "Dokumenty". Je pro nás důležitou zpětnou vazbou. Vyplněný dotazník vhoďte anonymně do označené krabice v dětských šatnách školy a to nejpozději do pátku 21.6. Děkujeme.

Komunitně osvětové setkání s rodiči - Letem světem 19.06.2019

Také letos se budeme muset rozloučit s dětmi, které odcházejí do školy. Slavnostní rozloučení proběhne na zahradě mateřské školy. O program se postarají děti a paní učitelky. Začátek v 15,00 hodin. Všichni jste srdečně zváni.

Sférické kino 17.06.2019

Do školky přijede opět sférické kino, které promítá tématické filmy pro děti na vnitřní stranu kopule, což vytváří zajímavé pohledy např. na mořské hlubiny, les..... Děti promítání navštíví po skupinách během dopoledne.

Olympiáda 13.06.2019

Pozor, znova odchod od mateřské školy v 8,00

Olympiáda 12.06.2019

V rámci olympijského týdne odcházejí všechny děti i veškerý pedagogický personál ve středu12.6. a ve čtvrtek 13.6. sportovat na hřiště FC Háje. ODCHOD OD MATEŘSKÉ ŠKOLY JE V 8,00 hodin. Poté bude mateřská škola až do oběda uzamčena. Přijďte proto včas!

Olympiáda 11.06.2019

Od 11.6. se bude konat školní olympiáda. Slavnostní zahájení proběhne v úterý dopoledne na školní zahradě. Ve středu a ve čtvrtek budou všechny děti odcházet na hřiště FC Háje, kde budou probíhat soutěže v atletických disciplínách jako je sprint, skok do dálky, hod oštěpem, hod medicimbalem, překážkový běh, maraton a další. K tomu spousta doplňkových sportovních aktivit. Na hřišti budeme celé dopoledne. Děti potřebují sportovní oblečení s možností odkládání vrstev dle počasí a sportovní obuv. Na hřiště odcházejí všechny děti i veškerý pedagogický doprovod.Stravování a pitný režim zajišťuje kompletně škola.Návrat do MŠ na oběd. Slavnostní vyhodnocení proběhne v pátek dopoledne na školní zahradě.

O třech neposlušných kůzlátkách 10.06.2019

Pohádku zahraje divadlo Pruhované panenky.(www.pruhovanepanenky.cz)  Začátek v 9,30 hodin.

Výsledky správního řízení pro přijímání dětí 03.06.2019

V pondělí 3.6. budou vyvěšeny výsledky přijímacího řízení k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2019/2020. Seznam dětí bude vyvěšen na dveřích ředitelny a na dveřích hlavního vchodu mateřské školy. Dne 3.6. si rodiče nepřijatých dětí mohou přijít během dne do ředitelny převzít rozhodnutí o nepřijetí dítěte. Další termín pro vyzvednutí je 5.6. od 7,30 do 16,30 hodin. ROZHODNUTÍ O NEPŘIJETÍ JE NUTNÉ SI VYZVEDNOUT OSOBNĚ!