Mezinárodní dětská výtvarná soutěž "Lidice 2010" 06.04.2010
Výkresy do této soutěže vznikaly pod vedením p. uč. Novákové. Pracovaly ne nich zejména děti tříd Mourkové a Ťapky, případně děti výtvarného kroužku. Letošní téma bylo zaměřeno na přírodu – hmyz, rostliny, ryby… Práce byly odeslány a výsledky očekáváme v dubnu.
Výtvarná soutěž "Velikonoční vajíčko". 06.04.2010
Tuto soutěž vyhlásilo OC Štěrboholy. Děti zdobily kartónová vejce obřích rozměrů, a to různými kombinovanými technikami. Vajíčka byla vystavena v OC. Na vyhlášení výsledků čekáme – ná proběhnout v dubnu.
Výtvarná soutěž "Jedeme na výlet" 06.04.2010
Do výtvarné soutěže se zapojily zejména děti ze třídy Mourkové a Ťapky pod vedením paní učitelky Novákové. Soutěž byla vyhlášena DDM Praha 4. Na vyhodnocení zatím čekáme.
Karneval 2010 23.02.2010
Na následující adrese máte možnost shlédnout obrazovou reportáž TV Praha 11 z letošního karnevalu pořádaného naší školkou.
1 2 3 4 5