Cesta obrazu "Koněpruské jeskyně" 06.04.2010
18. 2. převzala p. uč. Šimáčková od ředitelky Muzea ochrany prírody a jaskyniarstva z Liptovského Mikuláše cenu za výtvarné provedení Koněpruské jeskyně. Děti ze třídy Lvíčat nakreslili po návštěvě jeskyní kolektivní obraz, který potom darovaly Správě jeskyní ČR. Odsud jej odeslali do soutěže na Slovensko. Odměnou byly dětem sladkosti, upomínkové předměty a knižní publikace o jeskyních ČR.
Mezinárodní dětská výtvarná soutěž "Lidice 2010" 06.04.2010
Výkresy do této soutěže vznikaly pod vedením p. uč. Novákové. Pracovaly ne nich zejména děti tříd Mourkové a Ťapky, případně děti výtvarného kroužku. Letošní téma bylo zaměřeno na přírodu – hmyz, rostliny, ryby… Práce byly odeslány a výsledky očekáváme v dubnu.
Výtvarná soutěž "Velikonoční vajíčko". 06.04.2010
Tuto soutěž vyhlásilo OC Štěrboholy. Děti zdobily kartónová vejce obřích rozměrů, a to různými kombinovanými technikami. Vajíčka byla vystavena v OC. Na vyhlášení výsledků čekáme – ná proběhnout v dubnu.
Výtvarná soutěž "Jedeme na výlet" 06.04.2010
Do výtvarné soutěže se zapojily zejména děti ze třídy Mourkové a Ťapky pod vedením paní učitelky Novákové. Soutěž byla vyhlášena DDM Praha 4. Na vyhodnocení zatím čekáme.
Karneval 2010 23.02.2010
Na následující adrese máte možnost shlédnout obrazovou reportáž TV Praha 11 z letošního karnevalu pořádaného naší školkou.
1 2 3 4 5