Zvířátka a loupežníci - škola v přírodě Dvůr Chotětice 2. 6. 2017
Víte, kde najdete určitě hodně zvířátek? No přece na farmě. Naši "loupežníci" se vydají na farmu v Chotěticích, aby tam zažili nějaká dobrodružství a zábavu. Zde si můžete každý den přečíst zprávy o tom, co je tam potkalo.
Jak přispět k odolnosti svých dětí - doporučení pro rodiče 2. 6. 2017
Toto doporučení je zpracováno na základě odborného článku Hygienické stanice hlavního města Prahy, který připravily MUDr. Blanka Kučerová - ředitelka odboru hygieny dětí a mladistvých a MUDr.Zdeňka Jágrová - ředitelka protiepidemiologického odboru. Dozvíte se v něm, jak správně postupovat v případě zdravotních potíží nebo onemocnění dítěte.
Cvičení holčiček ve Sqash pointu 9. 4. 2017
Také ve druhém pololetí chodí cvičit naše děvčata pod vedením paní učitelky Veroniky Růžičkové. Jsou velmi šikovná a stále se zlepšují
Kam se ztratil sněhulák Mrkvička 29. 12. 2016
Na horách poblíž chaty Dunkan u Jánských Lázní se ztratil sněhulák Mrkvička. Naše děti se vydají na výpravu a budou se snažit ho najít. Jak se jim to bude dařit a jaká dobrodružství při tom prožijí můžete sledovat od 2.1. zde.
Co dítě potřebuje do mateřské školy 24. 6. 2016
Seznam důležitých věcí, které dítě potřebuje do mateřské školy
Příšery a příšeří aneb strašidelná škola 11. 5. 2016
Škola v přírodě se strašidelným názvem? Nebojte se a sledujte denní zpravodajství z pobytu. Možná to bude i legrace. A určitě spousta zážitků.
Noc s Andersenem 2016 5. 4. 2016
Také letos jsme se zapojili do celorepublikového projektu "Noc s Andersenem", který se tentokrát věnoval pohádce "Malá mořská víla". Uplynulo totiž 180 let od jejího napsání.Ve školce přespalo 25 dětí se třemi učitelkami. A jak si společný večer prožili? Čtěte dál.
Interaktivní seznámení s problematikou nedoslýchavých a neslyšících lidí 11. 3. 2016
V pátek 26.2.2016 navštívily naši mateřskou školu pracovnice Centra pro dětský sluch Tamtam s interaktivním vzdělávacím programem o světě nedoslýchavých a neslyšících lidí "Medvědi opět na scéně". Článek o tomto setkání vyšel v Info zpravodaji 03/2016, který vydává centrum Tamtam. Více o tomto setkání čtěte dále.
Krkonošské pohádky 2. 2. 2016
Také letos organizuje mateřská škola pro děti zimní pobyt na horách s lyžováním. Program, který je pro ně letos připraven , se jmenuje "Krkonošské pohádky". Chcete vědět, jak se tam mají a co každý den dělají? Čtěte dál.
Sněhuláci pro Afriku 2. 2. 2016
Obecně prospěšná společnost "Kola pro Afriku" ve spolupráci s Gymnáziem Ostrava - Hrabůvka zorganizovali na období prosinec - únor 2015/2016 4. ročník originální charitativní akce "Sněhuláci pro Afriku". Startovné každého sněhuláka je 50,-. Akce bude medializována ve sdělovacích prostředcích a tisku. Naše mateřská škola se letos také zapojila. Organizátorům jsou zaslány fotografie, které budou zařazeny do soutěže o nejoriginálnějšího sněhuláka. Děti v Africe si sněhuláka nikdy nepostaví, mnozí z nich se ale nedostanou ani do školy. Na první informaci nic nezměníme, s tou druhou je ale v našich silách něco udělat. Více se dozvíte na www.snehulaciproafriku.cz Fotorgafie k tématu najdete ve fotogalerii
1 2 3 4 5