Šikovné ručičky

Kroužek nově otevíráme od 14. 2. 2017

Šikovné ročičky je kroužek, který bude zaměřen především na rozvoj fantazie, výtvarné představivosti, tvořivosti a zájmů dětí.

Děti se zde naučí estetickému cítění, vnímání, naučí se pozorovat. Budou rozvíjet svoji tvořivost a jemnou motoriku. Zdokonalí se v práci s nůžkami a dalšími nástroji, budou pracovat s lepidlem, s textilem, vlnou, kartonem nebo přírodninami. Vyrobí si prostorový objekt nebo třeba koláž či drobné dárky k různým příležitostem.

Kroužek by měl dětem přinášet radost a spokojenost z vlastnoručně vyrobených výrobků. Užijí si zde výtvarnou práci jako proces radosti z tvorby.

Kroužek je určen pro děti, které rády tvoří a nebojí se při tom zamazat.

Kdy se scházíme:

Každé úterý od 15,00 do 16,00 hodin

Co děti potřebují:

Doporučujeme pracovní tričko (osvědčilo se větší bavlněné triko s krátkým rukávem, které děti natáhnou přes oblečení)

Cena:

800,- / pololetí